Branky: Chvalina 2, Rada – Těžký, Ondráško
Rozhodčí: Seidel.
ŽK: 3:4.
Diváků: 30.

OFS:
Domácí nastoupili k utkání proti Žacléři s torzem týmu, ale přesto s odhodláním odčinit pohárovou prohru. Start do zápasu se vůbec nepovedl a ve 3 minutě Trutnov po promáchnuti obránce a rychlém průniku prohrává 1:0. Domácí se však nepoložili, zodpovědně bránili a vyráželi do rychlých protiútoků. Po jednom z nich, dnes velice dobrý Chvalina zatáhl míč do vápna, kde přehrál svého strážce a prudkou střelou z velkého úhlu prostřelil Votočka. Trutnov nadále praktikoval svoji chytrou hru a zanedlouho šel nebojácně ve vápně do hlavičky Míra Zákravský, kde se mu hráč hostů nešikovně trefil do obličeje, penalta. Odpovědnost na sebe vzal Rosťa Rada a suverénně poslal míč k tyči.

Branka : 23. Těžký Josef.

Sestava : Votoček - Těžký Martin, Baše, Mádle, Haviár ( 68. Cvik ) - Ondraško, Kotyk ( 85. Gottwald ) - Pek, Kovačík ( 90. Hradecký ), Brožek - Těžký Josef.

Trenér Martin Gajdoš : Na těžkém terénu předvedla obě mužstva velmi dobrý fotbal, který měl krajské parametry. Chválím celý tým za velmi zodpovědný výkon.

Branky: Štelzer, Sameš – Cvik. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 1:2. Diváků: 50.
Sestava: Votoček - Těžký Martin, Baše, Mádle, Těžký Matěj - Gottwald, Ondraško - Pek, Kovačík, Cvik - Těžký Josef.

Martin Gajdoš:

Bohužel další zbytečná ztráta bodů. Zápas jsme nezvládli hlavně v obranné fázi a špatné bránění u standardních situací nás stálo důležité body. Chyběla nám lepší finální přihrávka a samozřejmě opět přesnější koncovka. Domácí získali všech 13 bodů jenom doma a není se co divit, protože výkon sudího Prokopa v druhém poločase byl přímo skandální. Dvě jasné penalty na rychlonohého Peka zůstali neodpískané. Nechci se vymlouvat, ale pokud soupeř nestačí rychlostně a fyzicky měl by být za to trestán! Výsledek a ztráta mě velmi mrzí i z důvodu prohry vedoucího týmu Vrchlabí.

Branky: Ondráško 3, Pek, Kovačík, Cvik – Laschuk.

Rozhodčí: Prokop. Bez karet. Diváků: 100.

S. Gal:

Po celý zápas jsme měli herní převahu, kterou jsme ve druhém poločase potvrdili i gólově...

Žacléř , 70 diváků | Rozhodčí: Lebeda Miroslav, Lamberský Tomáš, Uiberlay Michal
STŘELCI: 11. Kovačík Roman, 34. Kovačík Roman, 48. Ondráško Patrik, 50. Brožek Lukáš, 61. Těžký Josef - 57. Černý Radek

Sestava : Votoček - Těžký Matěj ( 64. Baše ), Těžký Martin, Mádle, Kvíčala ( 46. Brožek ) - Gottwald ( 50. Pek ), Kotyk ( 70. Hradecký ) - Ondraško, Kovačík ( 75. Gajdoš ), Haviár - Těžký Josef.

Trenér Martin Gajdoš: Na velmi těžkém terénu jsme podali dobrý výkon. V prvním poločase domácí neproměnili spoustu šancí, ale velmi dobře hrající Kovačík vstřelil dvě krásné branky a mladý domácí tým se uklidnil.