5. MFK Trutnov C 10 +3 21

Budoucí zápas

Minulý zápas

TJ Baník Žacléř A 1 : 0 FC Vrchlabí B

Hodnocení bych rozdělil na několik částí. Začnu domácími zápasy, kde se víceméně potvrdilo to, co jsme si předsevzali před sezónou, tj. vyhrávat co nejvíc zápasů doma, kdy jsme většinu zápasů vítězili vyšším rozdílem. Nastříleli jsme 26 branek a inkasovali jsme pouze tři, přitom jsme mnoho šancí nedali a mohli jsme vyhrávat ještě mnohem vyššími rozdíly. Na výsledcích se určitě podepsalo to, že jsme se scházeli na domácí zápasy v lepších sestavách, než tomu bylo na zápasy venkovní. Náš nejlepší zápas podzimu byl určitě s FC Vrchlabí B, kde jsme zvítězili 1 : 0 po neproměnění ještě mnoha dalších šancí.
Představovali jsme si, že tak, jak jsme odehráli tento zápas, kdy jsme po celých 90 min hráli s velkým nasazením, budeme během sezony pokračovat, což se nám bohužel nedařilo, a tím se dostávám k další části, tj. venkovní zápasy. Nehráli jsme to, co se nám dařilo v domácích zápasech. Mohlo to být zapříčiněno sestavou nebo přístupem hráčů k zápasu.

Branky: Chvalina 2, Rada – Těžký, Ondráško
Rozhodčí: Seidel.
ŽK: 3:4.
Diváků: 30.

OFS:
Domácí nastoupili k utkání proti Žacléři s torzem týmu, ale přesto s odhodláním odčinit pohárovou prohru. Start do zápasu se vůbec nepovedl a ve 3 minutě Trutnov po promáchnuti obránce a rychlém průniku prohrává 1:0. Domácí se však nepoložili, zodpovědně bránili a vyráželi do rychlých protiútoků. Po jednom z nich, dnes velice dobrý Chvalina zatáhl míč do vápna, kde přehrál svého strážce a prudkou střelou z velkého úhlu prostřelil Votočka. Trutnov nadále praktikoval svoji chytrou hru a zanedlouho šel nebojácně ve vápně do hlavičky Míra Zákravský, kde se mu hráč hostů nešikovně trefil do obličeje, penalta. Odpovědnost na sebe vzal Rosťa Rada a suverénně poslal míč k tyči.

Branky: Ondráško 3, Pek, Kovačík, Cvik – Laschuk.

Rozhodčí: Prokop. Bez karet. Diváků: 100.

S. Gal:

Po celý zápas jsme měli herní převahu, kterou jsme ve druhém poločase potvrdili i gólově...

Branka : 23. Těžký Josef.

Sestava : Votoček - Těžký Martin, Baše, Mádle, Haviár ( 68. Cvik ) - Ondraško, Kotyk ( 85. Gottwald ) - Pek, Kovačík ( 90. Hradecký ), Brožek - Těžký Josef.

Trenér Martin Gajdoš : Na těžkém terénu předvedla obě mužstva velmi dobrý fotbal, který měl krajské parametry. Chválím celý tým za velmi zodpovědný výkon.

Branky: Štelzer, Sameš – Cvik. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 1:2. Diváků: 50.
Sestava: Votoček - Těžký Martin, Baše, Mádle, Těžký Matěj - Gottwald, Ondraško - Pek, Kovačík, Cvik - Těžký Josef.

Martin Gajdoš:

Bohužel další zbytečná ztráta bodů. Zápas jsme nezvládli hlavně v obranné fázi a špatné bránění u standardních situací nás stálo důležité body. Chyběla nám lepší finální přihrávka a samozřejmě opět přesnější koncovka. Domácí získali všech 13 bodů jenom doma a není se co divit, protože výkon sudího Prokopa v druhém poločase byl přímo skandální. Dvě jasné penalty na rychlonohého Peka zůstali neodpískané. Nechci se vymlouvat, ale pokud soupeř nestačí rychlostně a fyzicky měl by být za to trestán! Výsledek a ztráta mě velmi mrzí i z důvodu prohry vedoucího týmu Vrchlabí.