Budoucí zápas

Minulý zápas

Roudnice/Kunčice 2 : 1 Tj Baník Žacléř

Laštovka
Suchánek - Šklíba – Tran – Koštrna
Rohrbacher
Hradecký – Birka – Horváth - Fiala
Pospíšil

Hokejově střídali: Michal Dubský, Miroslav Dubský, Lubas, při rozcvičení se zranil Vondrák
Branky: 15. Koštrna, 36. Birka, 48. Hradecký, 53. Fiala, 56. Horváth
ŽK – 63. Hradecký
Rozhodčí: Seidl, Kubal Martin, Voříšek
30 diváků

Dohrávané utkání 9. kola musel Baník přeložit opět na umělý trávník do Trutnova. Stejně jako před 14 dny, nadělil Baník hostů z Borohrádku pověstné bůro, což bylo překvapením pro oba realizační týmy, protože se utkal třetí tým tabulky se šestým. Všichni čekali, co s domácími udělá nešťastná prohra z Roudnice, když Baník ztratil body v poslední minutě, navíc polovlastní brankou.
Všechny chmury zůstaly v kabině. V pravé poledne zadul rozhodčí Seidl do píšťalky a Baník začal skvělé představení. Na umělce dobře kombinoval a hosty jasně přehrával. První branka padla v 15. minutě, Hradecký zatáhl míč na brankovou čáru, jeho zpětná přihrávka prošla až ke Koštrnovi a ten míč placírkou uklidil k tyči 1 – 0. Ještě před tím spálil tutovku Birka i Hradecký. Hosté kontrovali rychlým přečíslením, ale Sazima nechal vyniknout Laštovku. V poslední minutě prvního dějství mohl přidat druhou branku Horváth, ale sám před gólmanem špatně zakončil.

Laštovka
Suchánek - Šklíba – Tran – Fiala
Hradecký – Birka – Horváth - Rohrbacher
Pospíšil – Lubas (15. Miroslav Dubský)

Branky: 17. Hruška, 70. Šolc – 31. Pospíšil
Rozhodčí: Kubišta, Žehan, Horváth,
20 diváků

V dohrávce 13. kola se z důvodu počasí měnilo pořadatelství a tak Baník zajížděl do Boharyně, kde se postavil kombinovanému mužstvu Roudnice a Kunčic. Na těžkém terénu za stálého větru se hrálo vyrovnané utkání, když v každém poločase bylo lepší to mužstvo, které mělo vítr v zádech. V prvním poločase to byl Baník, ten si postupně vytvořil dvě šance ke skórování. Vždy u toho byl Hradecký, poprvé mířil vysoko nad, podruhé pálil do gólmana Klapky.

Laštovka
Suchánek - Rohrbacher – Pospíšil – Koštrna
Hradecký - Horváth – Tran - Fiala
Birka – Šklíba

Hokejově střídali: Michal Dubský, Miroslav Dubský, Lubas, Beneš,
Branky: 42. Hradecký
Rozhodčí: Rychtár, Doška, Horváth
20 diváků

Po čtrnácti dnech se chlapci postavili k mistrovskému utkání. Herní pauza byla znát. První část utkání se nám nepovedla. Chlapci působili zakřiknutě, nebojovali, hráli jsme pomalu. Přesto jsme si vypracovali tři jasné šance ke vstřelení branky. Hradecký měl dvě, ta první ve 12. minutě byla jasná. Po přihrávce Horvátha se řítil sám na branku, ale zakončil do domácího, stojícího gólmana. Ve 22. minutě Hradecký našel před brankou volného Fialu, ale ten z malého vápna vysoko překopl. Do poločasu se ještě dostal za obranu hostů Rohrbacher, ale ani ten neuspěl.

Laštovka
Suchánek - Rohrbacher – Tran – Koštrna
Hradecký – Birka – Šklíba - Fiala
Pospíšil - Lubas


Hokejově střídali: Michal Dubský, Miroslav Dubský, Vondrák
Branky: 32. Birka, 37. Rohrbacher, 54. Hradecký, 62. Dubský Michal, 64. Koštrna – 66. Vlček
Rozhodčí: J. Votoček, Kubal Martin, Vyhnánek
20 diváků

Naše domácí hřiště je v listopadu nehratelné, a tak jsme museli využít trutnovskou umělku. Tím Baník přišel o podporu diváků, kteří v hojném počtu na podzim navštěvovali utkání žáků. To bylo asi jediné mínus v dnešním utkání. Možná ještě jedna malá kaňka, k utkání se nedostavil delegovaný rozhodčí a tak se píšťalky ujal domácí trenér Votoček. Baník byl od počátku aktivnější, ale branka ne a ne přijít. Postupně šance zahodili Hradecký, Šklíba, Pospíšil, Fiala a někteří i několik. Velkou překážkou byl hostující gólman Musil. Až ve 32. minutě to vzal na sebe středopolař Birka, který prošel vše, co mu stálo v cestě, a vstřelil úvodní branku utkání.

Laštovka

Suchánek - Rohrbacher – Pospíšil – Koštrna
Hradecký - Horváth – Tran - Fiala
Birka – Michal Dubský

Hokejově střídali: Lubas, Vondrák a Beneš, na lavici zůstal Šklíba
Branky: 50. Hradecký pen. – 8. Šlambor, 26. Zbořil, 69. Kozel
Rozhodčí: Lamberský, Fido, Kubal
40 diváků

Hodnocení trenérů: Dnes se nám utkání herně nepovedlo, kluci se v první půli zalekli fyzicky zdatnějšího soupeře, dostali jsme branku na začátku utkání.